Nasz program partnerski jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Nasza firma w zamian za polecanie naszych usług przekaże Ci 20% prowizji od każdego zrealizowanego i opłaconego zamówienia. Zasada jest prosta. Polecasz - zarabiasz, nie polecasz - nie zarabiasz.

FAQ


Czy jeśli nie prowadzę firmy, mogę wziąć udział w waszym Programie Partnerskim?

Tak! Wystarczy zapisać się do programu partnerskiego i zacząć polecać nasze usługi. Jeśli pula zebranych przez Ciebie prowizji przekroczy kwotę ustaloną w regulaminie, wypłacimy Ci Twoje pieniądze podpisując z Tobą odpowiednią umowę. Pamiętaj, że musisz być pełnoletni.

W jaki sposób rozliczacie się z firmami?

Jeśli prowadzisz firmę, po uzbieraniu odpowiedniej kwoty na Twoim koncie i prośbie o wypłacenie zebranych środków poprosimy Cię o wystawienie faktury. Po otrzymaniu od Ciebie faktury zostanie ona opłacona przez nasz dział księgowy w ciągu 14 dniu.

Czy jeśli klient za rok odnowi usługę, otrzymam prowizję po raz kolejny?

Oczywiście, że tak! Klient ten, jest przypisany do Twojego konta na zawsze. Za każdym razem, kiedy przedłuży zakupioną domenę o kolejny rok, lub zakupi inną usługę w naszym serwisie, prowizja będzie przypisana do Ciebie. Oznacza to, że w pewnym momencie będziesz uzyskiwał zysk pasywny tzn. nic nie robisz i zarabiasz!

Jak się zapisać do programu partnerskiego?

Należy zarejestrować się w naszym serwisie. Następnie wejść na stronę ZAPISZ SIĘ! i poprosić o dołączenie do PP. Po akceptacji Twojego zgłoszenia, otrzymasz dostęp do materiałów reklamowych oraz otrzymasz specjalny link polecający, dzięki któremu Twoi klienci będą przypisani do Twojego konta.

W jaki sposób będę wiedział, że polecony klient zostanie przypisany do mojego konta?

Jeśli klient wejdzie na naszą stronę WWW z Twojego linku polecającego, od razu otrzymasz informacje, że został on przypisany do Twojego konta. Taką informacje znajdziesz w Panelu Partnerski.Jak widać na powyższym obrazku, widzisz tu ile osób weszło na naszą stronę w Twojego linku polecającego, ile osób się zarejestrowało i jaka jest konwersja Twoich działań. W Panelu zobaczysz dokładnie jakie zakupy zrobił klient, za jaką kwotę i jaka prowizja z tego tytułu Ci się należy. Panel jest prosty i przejrzysty. Wszystko jest czytelne i jasne.


Powered by WHMCompleteSolution